• support@avodazmanit.co.il
אזור אישי
תוצאות החיפוש שלך

דרוש מקדם אתרים פרילנסר – חיפוש עבודה עבור מקדמי אתרים

פורסם ע''י צוות האתר עבודה זמנית ב יוני 7, 2020
| 0

איך למצוא עבודה בעולם קידום ובניית האתרים?

האינטרנט הוא מקור המידע הנוח והזמין ביותר שיש לרשותנו כיום. לא רק מבחינת מידע מקצועי אלא גם מידע מסחרי רב ואפילו מידע אקטואלי. הגידול העצום בכמות האתרים מעלה את הדרישה הקיימת בשוק לאנשי מקצוע מיומנים ומנוסים בתחום בניית האתרים. לא רק כחלק אינטגרלי מחברות וארגונים גדולים. אלא גם ובעיקר כפרילנסר המספקים שירותים לעצמאיים או לעסקים בשוק החופשי. על כן ישנן כיום יותר ויותר מודעות דוגמת "דרוש מקדם אתרים פרילנסר" או "דרוש בונה אתרים פרילנסר", ולהן כמעט תמיד היצע רב של נותני שירות ברמות שונות.

מקדם אתרים פרילנסר – כל היתרונות לבחור בתחום

על פי רוב, מקדמי אתרים לא חייבים לעבוד ממשרד או לקבע את שעות העבודה שלהם. זו היא משרה שמאפשרת גמישות רבה ולכן באופן טבעי הנטייה לפנות למסלול של פרילנסר היא נוחה יותר הן לבעל המקצוע והן לחברה המעוניינת בשירותיו. כל מה שאתם צריכים הוא חיבור למחשב והיכרות עם כל אסטרטגיות קידום האתרים השונים שמנהלות את השוק כיום. ובמהרה כבר ניתן לספק שירות לאחרים. ככל ויש לכם יותר ניסון ויותר הצלחות בקנה, כך גם הדרישה מעסקים אחרים תהיה גבוהה יותר ואתם תוכלו להתקדם ולהתפתח עד לרמות המקצועיות ביותר בתחום. ולכן, זה הוא תחום שקל מאוד להיכנס אליו ולפרוח בו, כמו גם לצבור מוניטין חיובי. אל תשכחו, היום כולם כולל כולם נמצאים באינטרנט ורוצים להגיע למרכז תשומת הלב. והלקוחות שלכם יהיו מוכנים לשלם והרבה, רק כדי להשיג תנועת לקוחות לאתרי האינטרנט שלהם.

מה הם הכישורים הנדרשים ממקדם אתרים מקצועי?

כאשר מסתכלים על מודעות "דרוש מקדם אתרים פרילנסר" יש בדרך כלל סט ברור מאוד של דרישות וציפיות. בהסתכלות כללית הדרישה המרכזית היא היכרות עם הפלטפורמות הפופולריות ביותר לבניית אתרים כיום (למשל שופיפי או וורדפרס). על בסיס הפלטפורמה ניתן להטמיע אסטרטגיות קידום אורגני ולפתח את הקידום הממומן של הלקוח בהתאם ליכולות התקציב. לצד זאת, מקדם אתרים פועל רבות במרחב הרשתות החברתיות. בפרסום של פוסטים, ביצירת קהילה סביב מותג ובהעלאת קמפיינים לקידום המכירות באתר. ולכן אוריינטציה מכירתית וכישורי מחשוב מתקדמים הם נדרשים כדי לספק את צרכי הלקוח בשלבים הראשוניים. כמובן שאין זה מפסיק באופן אבסולוטי, כי לאורך השנים תרצו להעמיק את הידע, לרכוש הכשרות ולזלוג לתחומי שירות אחרים. ואלו הן פעולות טבעיות שחשוב לקחת בחשבון כאשר בוחרים בדרך של פרילנסר.

פיתוח קבוע של מקורות ההכנסה – בעזרת פלטפורמות גיוס נרחבות

עכשיו, כל שנותר לכם הוא לצאת לשלב המאתגר ביותר בתהליך ההתמקצעות שלכם – מציאת הלקוח הראשון. רבות דובר על ראיונות עבודה של מתחילים, ולכן לא נלאה בפרטים אלא נאמר כי כיום יש אינספור דרכים ליצור קשר עם מחפשי שירותים ברחבי ישראל והעולם. חיפוש מהיר ברשת יגלה לכם עולם שלם של אפשרויות ולקוחות שרק מחכים ליום בו יהיה מישהו שייקח אחריות על קידום האתר שלהם. אל תחששו, תשלחו קורות חיים ותתחילו לציור לעצמכם את השם המקצועי הנכון לכם.