• support@avodazmanit.co.il
אזור אישי
תוצאות החיפוש שלך

העבודות הזמניות שהכי שוות לסטודנטים

פורסם ע''י צוות האתר עבודה זמנית ב אוקטובר 31, 2019
| 0

תקופת הלימודים היא תקופה אינטנסיבית, אבל יש מסלולי לימוד המאפשרים ללמוד ולעבוד במקביל. בכל זאת, צריך לממן את הלימודים, את הציוד הנלווה, שכר דירה, רכב ובילויים.

העבודה שלכם כסטודנטים היא לא בהכרח הקריירה העתידים שלכם, אבל אפשר לבחור עבודה שתסייע לכם להפיק את המקסימום האפשרי. שכר מתגמל, שעות נוחות בגמישות למסגרת הלימודים.

כיצד לבחור עבודה זמנית ואילו עבודות זמניות מככבות בין משרות לסטודנטים?

למלצר כל הדרך לבנק

אין ספק שמלצרות היא בין העיסוקים הבולטים בקרב האוכלוסייה הסטודנטיאלית ובצדק. ראשית, ניתן לעבוד במתכונת של משמרות, כל עוד בית הקפה או המסעדה פתוחה מבוקר עד שעות הערב, שנית – השכר סביר וניתן להרוויח תוספת גם באמצעות טיפים (לפי תנאי המקום שנקבעו מראש) והעבודה לרוב לא מחייבת ידע ספציפי (מעבר לשינון התפריט) או ניסיון קודם, ההסתגלות והחפיפה מהירות יחסית וניתן לאייש את התפקיד תוך זמן קצר ולעבוד לפני הלימודים או אחריהם ובמהלך סופי שבוע.
למי מתאים: לאלה שאוהבים להישאר בתנועה, עבודה עם קהל ואת הסצנה הקולינרית

חופשי על הבר

אם חיפשתם מקצוע שמשלב בין בילויים לשכר מתגמל, שירותי בר לאירועים זו המשרה שתענה על מבוקשכם. תוכלו לעבוד לפי אירועים, כך שהעבודה דינאמית וגמישה וליהנות מסביבה נוצצת באווירה טובה, בין אם באירועים פרטיים או עסקיים, במוקדים שונים ברחבי הארץ לפי אזור מגוריכם.

בניגוד לסברה רווחת, ניתן להשתלב בעבודה גם ללא ניסיון קודם ואת ההכשרה תעברו אצל מנהלי הבר או מפיקי האירועים. העבודה כוללת לבוש ייצוגי, גישה סבלנית, אדיבות ועבודה עם קהל.

למי מתאים: למי שמחפש עבודה אנרגטית בסביבה דינאמית, מלהיבה, עבודה גמישה לעיתים גם  בסופי שבוע ולהיכנס לתחום של ברמנים וחיי לילה.

הלו, מוקד טלפוני זה בשבילכם

עבודה פופולרית נוספת היא עבודה במוקד טלפוני, בין אם בשירות לקוחות או מוקד טלמרקטינג ומכירות של חברות מסוגים שונים. המוקד הטלפוני הוא מתחם דינאמי כאשר העבודה מתבצעת בטלפון או בליווי צ'ט וירטואלי, ניתן כמובן להיות גם בנציגות פרונטאליות ואפילו לעבוד משירות לקוחות פרונטאלי לטלפוני ואינטרנטי לפי צרכי החברה וההעדפה.

העבודה היא במשמרות והמוקד מציע גם הזדמנויות שונות לקידום כמו מנהל משמרת, מנהל צוות ומנהל מוקד. לעיתים נהנים גם מבונוסים על הצלחה ומענקי התמדה. למי מתאים: לבעלי כישורים במתן שירות לקוחות, כושר ביטוי גבוה, שמחפשים עבודה עם קהל.

הג'וב שמוכר את עצמו

במודעות הדרושים תגלו ביקוש רב לתפקידי מכירות פרונטאליות, טלפוניות או אינטרנטיות. בין אם זבנים לחנויות בגדים או הנעלה, ספרים ומוצרי אלקטרוניקה או לאירועי קידום מכירות. התפקיד כולל ייעוץ מכירה ללקוחות, התאמת המוצר או השירות לצרכים שלהם – סגנון, תקציב וכדומה.

העבודה היא במשמרות וכוללת לרוב גם בונוסים על מכירות, קבלת לקוחות ושיחות נכנסות או ייזום שיחות ללקוחות פוטנציאליים. לעיתים יש גם הסעות, הזדמנויות לקידום בתוך החברה עצמה ותהליך הקבלה הוא קצר. למי מתאים: לבעלי אופי מכירתי, כושר שכנוע, במקרה של מכירות במחשב גם ניסיון ביישומי מחשב.

זה הזמן לחפש

נסחו מסמך קורות חיים התואם לדרישות המשרה והבליטו כישורים ותכונות רלבנטיים לפרופיל המשרה. בבחירת עבודה זמנית, חפשו עבודות המיועדות לראש לסטודנטים ותוכלו לבחור בין עבודה שאינה קשורה לתחום הלימוד שלכם או שהיא קשורה באופן ישיר או עקיף.

בכל מקרה, בכל עבודה משכללים מיומנויות, כישורים, צוברים ניסיון ויוצרים קשרים שיעזרו לכם להמשך. חפשו עבודה מתגמלת ביחס לשעות העבודה ודאגו שיתחשבו בכם בתקופות של הגשות ומבחנים. שיהיה בהצלחה!